Rolex

Rolex Marka Saatler Alım Satım -Bay/Bayan

Rolex ikinci el fiyatları

Rolex Saatleri

Rolex; ünlü bir saat markasıdır. Ürettiği saatlerin tamamı el işçiliği ile yapılmaktadır.

Rolex Marka Saatler Alım Satım -Bay/Bayan (Alım Yapılmaktadır)

Rolex marka saatleri alım satım yapan firmamız Bay/Bayan fark olmaksızın saatlerinizi değerinde alım yapmaktadır. Saatlerinizi Satmak İçin bizleri arayın sizlere en kısa sürede cevap verelim.

Rolex Tarihçesi:

1905 senesinde Hans Wilsdorf ve Alfred Davis Londra’da ‘’Wilsdorf ve Davis’’ isimli şirketi kurdular ve başarı ile yönettiler O zamanlarda İsviçre’den saat parçalarını getirip bu parçaları birleştirdiler. Ürettikleri ilk saatler genellikle kuyumcu dükkânlarına satıldı. 1908 yılında Hans Wilsdorf Rolex markasını kurdu. Markaya bu ismin verilmesinin sebebi ise her dilde kolaylıkla söylenebilmesiydi. Saat piyasasına böylelikle giriş yapan Rolex gitgide bir dünya markası olmuştur. Bu nedenle saatleri oldukça kaliteli ve sağlamdır. Bu nedenle Rolex diğer saat markalarına kıyasla biraz daha pahalıdır.

Fabrikaya ait resimler görebilirsiniz.

Rolex Üretimi

Bir Rolex’in üretilmesi demek; saatin mükemmel el işçiliği ile yapılması demektir. İsviçre saat işçiliği ve Rolex birbirinden ayrılamaz bir ikilidir. Saat işçiliğinin kalitesi paha biçilemez! Çok sayıda yeniliğin öncüsü olmuştur ve Rolex tarihi boyunca 400’den fazla patent tescil ettirmiştir. Rolex, saatin içerisinde bulundan altın karışımından, saat mekanizmasının ve saatin kasasının üretiminden, kadran ve bileziğinin makinelerde işlenmesine, usta el işçiliğine, parçaların birleştirilmesine, tamamlanmasına kadar bütün işleri kendi şirket bünyesinde tasarımını yapar, geliştirir ve üretimini yapar. A’dan z’ye her şey Rolex fabrikasının tasarımı ve mükemmel üretimidir. En kaliteli hammaddelerden yapılır, titizlik ile bir araya getirilir.

Videoda Rolex Üretim sonrası test aşamalarına ait kısa bir video izleyebilirsiniz.

Rolex Marka Saat Modelleri

Çelik bir Rolex veya Altın bir rolex veya Platin bir Rolex’e sahip olabilirsiniz. Klasik bir gün için günlük, şık bir Rolex tercih edebilirsiniz. Şık bir gece için harika modellere ve renklere sahip bir Rolex tercih edebilirsiniz. Veya önemli iş toplantılarınıza uygun harika ve özel tasarımlara sahip kaliteli modeller seçebilirsiniz. Gün geçtikçe mükemmel tasarımlara sahip yeni Rolex saatler üretilmektedir. Çeşit çeşit kadranlara sahip saatler, istediğiniz her renge sahip güçlü gövdeler sizi çok şık gösterecek.

Rolex Marka Saatlerde Renkler

Kaliteli Rolex saatleri için istemeyeceğiniz kadar fazla renk seçeneğiz var. Güçlü ve kaliteli hammaddelerden üretilen Rolexiniz için her renkten tercih yapabilirsiniz. Güzel kadran seçiminizin ardından geriye kalan tek şey renk seçiminiz olacaktır. İşte orası sizin zevkinize kalıyor. Bir Rolexin tasarımı profesyonel ekiplerce üstün çalışmalar ile ortaya koyulmaktadır. Modeller tasarlandıktan sonra gereken parçalar en iyi hammaddeler ile üretilmektedir. Ve usta el işçiliği ile montajlanmaktadır.

İkinci El Rolex Saat Alan Yerler

Rolex saatler 2. el ürün satış sitelerinde satılması zordur kolay yoldan satmak için saatçilere başvurmak kolayca satmanızı sağlar Kapalı çarşıda hizmet veren firmamız sizlere 2. el saat alım satım hizmeti sağlmaktadır.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Whatsapp
Hızlı Yardım
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by