İstanbulJaeger Le-Coultre

Jaeger–Lecoultre Kol Saati

Jaeger-Lecoultre Saatlerin Piyasa Değerleri

Saatler insanlara zamanı gösteren başarılı ve donanımlı araçlardır. Günümüzde saatin önemi günden güne büyüyerek popülerliğe ulaşmış ve hızla büyümüş bir sektördür. Sektöründe öncü faaliyet gösteren önemli saat markalarından olan jeager – Lecoultre 1890 ‘lı yıllarda büyük başarıya imza atarak saat üreticilerin üreticisi olarak anılmaya başlamış bir marka olarak karşımıza çıkıyor. Doğa harikası olan joux vadisinde ilk fabrikası yer alıyor. Tasarıma önem veren markanın fabrikasında bir tasarım harikası olduğunu söyleyebiliriz. Fabrikası İsviçre’nin Lozan şehrinden 50 km uzaklıkta yer alıyor. Jaeger-Lecoultre saat şirketini 1833 yılında bu vadide kurmuştur. Saat fabrikası içerisinde saat müzesi bulunuyor ve tam bir doğa yeşilin içinde bir fabrikadır. Bu fabrikada tasarım dizaynı eşşiz ürünler üretiliyor.

Fabrikaya ait videoyu izleyebilirsiniz iyi seyirler

Fabrikaya ait resimleri inceleyebilirsiniz.

Jaeger-Lecoultre Saat Modelleri Ve Özelikleri

Saat markası denince akla ilk gelen isimlerden olan jeager-Lecoultre markasında tasarım çok önemli bir yere sahiptir. Tüm saatlerinde kullanılan deri özellikleri ve detayları birebir yapılmış en ince detaylarına kadar özenle hazırlanıyor. Markanın birçok farklı özelliğe sahip modeli bulunuyor.

Master Compressor Extreme W- Alarm

Timsah derisi siyah modeliyle göz kamaştıran bir saat olarak dizayn edilmiştir. Safir cam olan bu model çeliktir. Çalışma şekli otomatik olup erkek kol saati modelidir. İşlevlerinde takvim, saat ve GMT bulunuyor. Çok şık dikkat çeken bir tasarıma sahiptir. Özellikleri parlayan gösterge, sayılı seri, çabuk şalterli sadece orjinal parçalar bulunuyor. Kasa tipi çelik olup kadranı siyahtır.

Jaeger-Lecoultre Rendez Vous

Yeni sezonun en trend ürünlerinden olan Rendez Vous modeli bayan saati olarak şık zarif bir tasarıma sahiptir. Jeager-Lecoultre markasının çok itina gösterdiği ve özel hazırlanmış bir parçadır. Timsah derisi özelliği ile kullanıcının beğenisine sunuluyor. Saat çerçevesinde 41 adet değerli taş bulunuyor. Kasa tipi çelik açık kırmızı altın rengine sahip. Kalınlık 10. 5 mm olarak üretilmiştir. Su geçirmeyen bir saat olarak 30 mt garantisi bulunuyor. Şampanya rengine sahip saat modeli işlevlerinde ay evresi bulunuyor. Sayı kadranı Arapçadır. Saatin camı safir cam modelidir ve çap 36 mm dir. Saat tüm görüntüsü ile büyüleyen bir tasarıma sahiptir.

Jaeger-Lecoultre Saatlerin Piyasa Değerleri
İkinci El Jaeger-Lecoultre

Jaeger-Lecoultre Saatlerin Piyasa Değerleri

Jaeger-Lecoultre Saatlerin bir çok modeli bulunmaktadır. Elinizde bulunan modellerin piyasa değerlerini araştırma yapıyorsanız bizleri arayabilir bilgi alabilirsiniz aynı zamanda satmak istediğiniz ikinci el Jaeger-Lecoultre Saatlerinizi bizlere satabilirsiniz. Piyasa araştırması yaparak bizlere gelirseniz sizlere sizlere kısa süre içerisinde yardımcı olur araştırma yapıp almış olduğunuz fiyatların üstünde fiyat vereceğimize bizler eminiz bizlere danışmadan ikinci el Jaeger-Lecoultre Saatlerinizi satmayın.

En Çok Satılan İkinci el  Jaeger-Lecoultre Saat Modelleri

  • Albatros
  • AMVOX
  • Deep Sea
  • Deep Sea Chronograph
  • Duomètre
  • Geophysic
  • Grande Reverso Ultra Thin Duoface
  • Ideale
  • Master CalendarMaster Chronograph

Ve daha bir çok model çok sorulan ve ikinci el olarak aranan saat modelleridir.

Bazı İkinci El Jaeger Lecoultre Saatlerin yaklaşık fiyatları

Döner kasa, manuel mekanizma, paslanmaz çelik kasa,  | 4.000 Euro 
Sonsuz takvim, güneş ve yıldız saati göstergesi  | 340.000 Euro 
Üç ibreli saat, tarih göstergesi, otomatik manüfaktür mekanizma | 4.400 Euro

 

İkinci el Jaeger-Lecoultre Saatlerin Gerçek değeri saatalanlar.com verir.
Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Whatsapp
Hızlı Yardım
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by