Tag Heuer

İkinci El Tag Heuer Saat Alanlar

İkinci El Tag Heuer Saat Alan Yerler

İkinci El Tag Heuer Saat Alanlar

1860 yılında Eduard Heuer Atölyesini açmış bulunmaktadır.9 Yıl sonra yani 1869 yılında Cep saatleri ile ilgili anahtarsız açılan ilk cep saati patentini almıştır. 1876 Yılında yan kuruluşunu açmış ve faaliyetlerini daha da hızlandırmaya başlamıştır.1883 yılında Amsterdam da düzenlenen Uluslararası fuarda gümüş madalya kazanınca daha da üne kavuşan saat markası.1887 yılında Edouard Heuer’in oğlu yönetimin bir parçası olmuştur 1887 yılında heuer aynı zamanda salınımlı pinyonun patentini almıştır.

Bisiklet yarışçıları ve formula 1 yarışçılarnın ilk tercihleri olan Tag Heuer saatler bugun en çok bilinen markalı saatler arasında yer almaktadır. Saatlerin ikinci el piyasası çok yüksek olmakla beraber Türkiye de ise çok alınan ve satılan saatler sıralamasında 3. sırada yer alıyor.

2. El Tag Heuer Saat alım satım konusunda deneyimli bir firma arayanların tercihi olan saatalanlar.com sizlere gereken cevabı sizlere en kısa süre içerisinde geri dönüş sağlayacaktır. Günlük yaşamımızda saatlerinizi herhangi bir neden ile satmak isteyebilirsiniz bu doğal olabilecek bir durumdur gerek yeni model bir saat gerekse nakit ihtiyaç dan dolayı satabilirsiniz. 2.El Tag Heuer Saat Alan firmamız bir çok model saatinizi satın alabilmektedir. Sizlere 2. El Tag Heuer saat Modellerimizi aşağıda listelemiş bulunmaktayız.

Model
  • Yeni TAG Heuer Formula 1
  • İkinci el TAG Heuer Formula 1
  • Yeni TAG Heuer Formula 1 Quartz
  • İkinci el TAG Heuer Formula 1 Quartz
Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Whatsapp
Hızlı Yardım
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by