İstanbulOmega

İkinci El Omega Saat Alan Yerler

Omega Saatler 

Özyalı saatçilik İstanbul’da ikinci el omega saat alan yerler denilince akla gelen ilk firmadır. Firmamızın en çok alım satım yaptığı marka olan omega saatleri bizden iyi bilen tanıyan gerçek değerini bilen ve ödeyen firma yoktur. Omega markası kurulduğu günden bu yana sürekli gelişen ve ilgi odağı haline gelen bir saat firmasıdır. Aynı zamanda çok pahalı ve kaliteli saatler üreterek belli bir elit kesime hitap eden bol çeşit barındıran bir saat markası olduğu söylenebilir.

Omega Saat Fabrikası

Omega Saat fabrikasına ait resimler inceleyebilirsiniz. Teknolojinin son derece üst sıralarda olduğunu resimlerden anlayabilirsiniz.

Omega Saat Videosu

Omega saat videomuz Sedna Gold serisine ait güzel bir video iyi seyirler…

Tarihçesi ve Kuruluşu

Omega saatler grubu olarak bilinmektedir. Adını Yunan alfabesindeki son harften almıştır. Yunan alfabesinde sonda olan omega harfi bu saatlerin farklı bir isimle ortaya çıkmasına ilham kaynağı olmuştur. 1840 li yıllarda İsviçre’de kurulmuştur. Kurucusu Swatch saatler grubudur. İlk kurulduğu yıllarda üretimde en çok önem verilen özellik dayanıklılık ve uzun kullanım ömrüdür. Bu gaye ve amaç doğrultusunda yola çıkan bu firma amacına ulaşmış sayılır. Çünkü bu konuda diğer saatlerle arasında yapılan dayanıklılık testini başarıyla geçmiştir.

Omega Marka Saatleri Özellikleri

Omega saatleri kendi kategorisinde yapılan bir dayanıklılık testinde bir saat markası 21 saat dayandıktan sonra parçalanmıştır. Ancak omega saatleri bu testte parçalanma ve kırılmaya karşı 6 ay 20 gün dayanma rekorunu elinde bulundurmaktadır. Hedefe ulaşmada her zaman mükemmeliyeti kıstas almakta ve bu konuda taviz vermemektedir. Kuruluşundan bu yana geçen 150 yılda mükemmel olma ve dayanıklı üretim konusunda asla taviz vermemiştir. Buda pahalı olmasını ve yüksek kesime hitabını kolaylaştırmıştır.

Omega Saatlerinde Renk ve Modeller

İnsan gözünün görebildiği her rengi müşterisinin önüne sunmaya çalışan omega saat gurubu bu konuda müşterilerinin beğenisini kazanmış ve sürekli kendisinden alışveriş yapılmasını sağlamıştır. İnsan yüzüne ve tipine en uygun saatleri üretmek için çaba sarf etmiş keskin rakamlar, oval ve rahat kullanım sağlayan mekanizmalar kullanmışlardır. Saatin iç kısmında değişik ve keskin renkler kullanarak saatlerin cazibesini arttırmışlardır. Bazı modelleri insanlar için adeta tutku haline gelmiştir. Pahalı, zengin bir aksesuar olmasıyla birlikte herkesin beğenisini toplayabilen omega saatler grubundan birkaç model sürekli popüler ve tercih edilen olmuştur. Örneğin speedmaster, seamaster, constellation, de Cille, geneve, Planet ocean, aqua Terra bu örneklerden yüzlercesi firma bünyesinde mevcuttur. Omega saat kullanıcısı olmak zor değil ama günümüzde pahalı oluşuyla kendisine sahip olmak isteyenlerin belli bir fiyatı gözden çıkarması gerekiyor.

Omega Marka Saat Modelleri Listemiz

 1. Constellation
 2. Constellation Day-Date
 3. Constellation Double Eagle
 4. Constellation Ladies
 5. Constellation Men
 6. Constellation Petite Seconde
 7. Constellation Quartz
 8. De Ville
 9. De Ville Central Tourbillon
 10. De Ville Co-Axial
 11. De Ville Hour Vision
 12. De Ville Ladymatic
 13. De Ville Prestige
 14. De Ville Trésor
 15. De Ville X2
 16. Dynamic Chronograph
 17. Flightmaster
 18. Genève
 19. Globemaster
 20. Memomatic
 21. Museum
 22. Seamaster
 23. Seamaster 300
 24. Seamaster Aqua Terra
 25. Seamaster Bullhead
 26. Seamaster DeVille
 27. Seamaster Diver 300 M
 28. Seamaster Planet Ocean
 29. Seamaster Planet Ocean Chronograph
 30. Seamaster PloProf
 31. Seamaster Railmaster
 32. Speedmaster
 33. Speedmaster ’57
 34. Speedmaster Broad Arrow
 35. Speedmaster Date
 36. Speedmaster Day Date
 37. Speedmaster HB-SIA
 38. Speedmaster Ladies Chronograph
 39. Speedmaster Mark II
 40. Speedmaster Professional Moonwatch

Omega saat marka listemizde bulunan saatlerden almak istiyorsanız bizlere ulaşıp istediğiniz modeli söyleyebilir resimlerini görerek satın alabilirsiniz. Hemen hemen her modelden elimizde mevcut olup bizlere istediğiniz fiyat aralığını söyleyerek sizlere yardımcı olmamızı talep edebilirsiniz.

İkinci El Omega Saat Fiyatları

 1. De Ville Tourbillon : En pahalı saatleri arasında olan saatin fiyatları 200.000 Euro ile 250.000 Euro arasında değişmektedir.
 2. Constellation: Altın kasalı orta halli olan saatin fiyatları 30.000 Euro ile 40.000 Euro arasında değişmektedir.
 3. Speedmaster Moonwatch Snoopy : Sınırlı sayıda bulunan bu saatin fiyatları 13.000 Euro ile 17.000 Euro arasında değişebilir.
 4. Aqua Terra GMT : Paslanmaz çelik olan saat 3.000 Euro civarındadır.

Verilmiş olan fiyatlar ikinci el omega satış fiyatlarımızdır alış fiyatları farklıdır. İkinci el omega saat satmak istiyorum diyorsanız bizlere ulaşarak saatleriniz için fiyat alabilirsiniz.

 

İkinci el Omega saatlerinizi bizden fiyat almadan satmayın.

 

 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Whatsapp
Hızlı Yardım
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by